Dobro More u srijedu

U srijedu, 1.6. od 20:00 h u klubu dođite na prvu objavu rasporeda jedrenja jedrilice HIR 3 za ovu godinu. Svi ste pozvani da nam se pridružite. Pozivamo sve naše članove i na proslavu našeg 2. mjesta u skupini na 25. Komiškoj regati…

U srijedu, 1.6. od 20:00 h u klubu dođite na prvu objavu rasporeda jedrenja jedrilice HIR 3 za ovu godinu. Svi ste pozvani da nam se pridružite… prednost naravno imaju svi koji nam već dugo vremena na razne načine pomažu.

Hvala svima na podršci, jer zahvaljujći svima VAMA, uskoro ćemo zajedriti! :)

IMG_5292

Pozivamo sve naše članove i na proslavu našeg 2. mjesta u skupini na 25. Komiškoj regati…

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s